Czartery

Na całym świecie, w kilku tysiącach marin, czeka na Was kilkanaście tysięcy jachtów, a wśród nich ten jeden, na którym przyjdzie Wam spędzić wymarzone wakacje.

Jeśli jeszcze nie posiadacie odpowiednich uprawnień, możecie skorzystać z usługi sternika, a jeśli podczas urlopu chcecie takie uprawnienia zdobyć, pomożemy zaplanować Wam indywidualną ścieżkę żeglarskiej kariery. Zapraszamy na pokład!

Jachty żaglowe

Jachty żaglowe

Dysponujemy największą flotą własnych jachtów jednokadłubowych i katamaranów na świecie. Nasze doskonale wyposażone i utrzymane jednostki mają najczęściej nie więcej niż 5 lat i dostępne są w ponad 80 lokalizacjach...

Zobacz flotę
Jachty motorowe

Jachty motorowe

Jeśli cenią sobie Państwo walory jachtingu motorowego, szybkość przemieszczania się i bogate wyposażenie pod pokładem, to nasza oferta jachtów i katamaranów motorowych wyjdzie naprzeciw Waszym oczekiwaniom. Szeroki...

Zobacz flotę
Barki

Barki

Wczasy na barce to spokój i relaks od pierwszej minuty. Zapomnij o jakimkolwiek stresie, oderwij się od szarej codzienności i spędź najpiękniejsze chwile w roku pływając po rzekach i kanałach Europy!

Zobacz flotę