Wielka Brytania

Wielu słynnych na cały świat żeglarzy pochodziło z Wielkiej Brytanii. I nie bez powodu, z ekscytującymi i wyzywającymi warunkami żeglowania i bogatym dziedzictwem morskim Wielka Brytania ma wiele do zaoferowania żeglarzom, zarówno na morzu jak i na lądzie.

Niezależnie od tego, czy jest to relaksujący rejs dookoła cieśniny Solent oferujący niezliczoną ilość gwarnych portów i miasteczek, czy ekscytujące przejście kanałem, każdy dobierze coś na swój wiek i możliwości.

Poznaj wspaniałe żeglowanie, które jest na wyciągnięcie ręki, pośród naturalnego piękna wybrzeży Wielkiej Brytanii.

Anglia

Wypłyń z bazy w Portsmouth w Cieśninę Solent, jeden z najlepszych terenów żeglarskich, który napędza pasję tak wielu żeglarzy olimpijskich z Wielkie Brytanii. Solent jest świetnym „placem zabaw” dla żeglarzy, oferując świetne warunki, od spokojnych popołudniowych rejsów po spienione grzbiety fal i rozkołysane fale z Atlantyku. W bazie w Port Solent znajdziesz czarter jachtów, flotylle, wyścigi jachtów, szkoły żeglarskie i wiele różnych imprez firmowych.

  • Tradycyjne, angielskie wioski rybackie
  • Wspaniałe warunki do żeglowania

Odkryj uroki ekscytującego i wyzywającego żeglowania, które jest na wyciągnięcie ręki. Korzystając z jednego z bardziej umiarkowanych klimatów Anglii, znane na całym świecie wody Solent oferują coś dla żeglarzy o każdym poziomie umiejętności.

Z najlepszymi warunkami do żeglowania na chronionych wodach, możesz doświadczyć ekscytujących tras żeglarskich, odwiedzając wiele miast, wiosek i miejsc do kotwiczenia, których jest mnóstwo na Południowym Wybrzeżu.

Od historycznej stoczni w Portsmouth, po ożywione miasto Cowes na Wyspie Wright, jest tu wiele ekscytujących lokalizacji do wyboru. Trudno się zdecydować, z którego miejsca wypłynąć.