Malezja

Czarter w Malezji to wyjątkowa możliwość na odkrycie rejonów nienaruszonych przez turystów i zanurzenie się w ponadczasowych tradycjach lokalnej kultury, podczas żeglugi wśród olśniewających scenerii i opuszczonych plaż. Żegluj od wyspy do wyspy, od zatoki do zatoki i poprzeplataj ciche noce w odosobnieniu z bardziej rozrywkowymi wieczorami w bardziej rozwiniętych miastach.

Wejdź na pokład i zacznij niezapomnianą przygodę z czarterem Sunsail w Malezji. Odkryj odosobnione plaże, stare lasy tropikalne, jeziora i dżungle pełne dzikiej natury i rzadkiego, egzotycznego piękna. Wakacje żeglarskie w Malezji dostarczą tego wszystkiego, a nawet jeszcze więcej.

Chłoń naturalne piękno dalekich wysp Malezji spokojnym tempem, które ci pasuje. Spróbuj wielu specjałów tutejszej kuchni ze świeżych ryb i egzotycznych owoców, ale uważaj na owoce Durian (zybuczkowiec), które są silnym afrodyzjakiem! Krystalicznie czyste wody i piaszczyste plaże charakteryzują wiele spośród 104 wysp, tworzących ten niezwykły archipelag. Polecamy mieszankę kultur – wystarczy wybrać czarter w jedną stronę pomiędzy Langawi i Phuket w Tajlandii. To prawdziwa żeglarska przygoda.

Dostępne jednostki

« 1 2
Model Typ    
Jachty żagloweBeneteau 39szczegółyzapytaj o dostępność
Jachty żagloweBeneteau 43 - 3szczegółyzapytaj o dostępność
Jachty żagloweBeneteau 43 - 3szczegółyzapytaj o dostępność
Jachty żagloweBeneteau 43 - 4szczegółyzapytaj o dostępność
Jachty żagloweBeneteau 43 - 4szczegółyzapytaj o dostępność
Jachty żagloweBeneteau 50szczegółyzapytaj o dostępność
Jachty żagloweGib’Sea 43szczegółyzapytaj o dostępność
Jachty żagloweJeanneau 44i - 3szczegółyzapytaj o dostępność
Jachty żagloweJeanneau 44i - 4szczegółyzapytaj o dostępność
Jachty żagloweLagoon 410szczegółyzapytaj o dostępność
Jachty żagloweRobertson & Caine 384szczegółyzapytaj o dostępność
Jachty żagloweRobertson & Caine 404szczegółyzapytaj o dostępność
« 1 2