Australia

To kraj kontrastów, piękny i nadzwyczajny. Australia urzeka różnorodnością krajobrazu, kolorów oraz doświadczeń.
Whitsundays leży u wybrzeży Queensland i jest bez wątpienia jednym z najbardziej zapierających dech w piersiach miejsc na ziemi.

Otoczona krystalicznie czystą wodą Wielka Rafa Koralowa dostarcza wrażeń prezentując bujne życie morskie, luksusowe kurorty i odosobnione miejsca na postój na kotwicy przyciągają żeglarzy. To naprawdę mogą być wakacje marzeń.

Znajdujący się w połowie drogi między Brisbane i Cairns – w północnej części wybrzeża Queensland we wschodniej Australii – archipelag Whitsundays składa się z 74 wysp, których większość jest bezludna.

Znad turkusowej tafli wodnej Morza Koralowego wystają szczyty pokryte palmami i lasami tropikalnymi, otoczone plażami o białych piaskach. Część Wielkiej Rafy Koralowej znajduje się we wschodniej części, stwarzając najlepsze na świecie warunki do snorkelingu i nurkowania.

Życie morskie obfituje w wyjątkowe gatunki ryb. Czas spędzony na jachcie w Whitsundays będzie dla Państwa przygodą życia. Pływanie od jednej wyspy do drugiej, to niesamowite przeżycie.

Opis

Whitsundays - oceniany jako jeden z najpiękniejszych terenów do żeglowania - składa się z 74 wysp i wysepek w cieniu Wielkiej Rafy Koralowej, otoczonych krystalicznym morzem. Baza Sunsail na Hamilton Island to idealne miejsce na rozpoczęcie australijskich wakacji na jachcie, dające możliwość odkrycia uroków wyspy zanim zacznie się rejs.
Oprócz złocistych plaż brzegi Whitsunday obfitują w rafy koralowe, co przyciąga miłośników nurkowania. Pełno tu tropikalnych ryb, żółwi, delfinów i humbaków, a to tylko niektóre z cudów natury, które można tu spotkać.

Żeglowanie w Whitsundays

Czarter w Whitsundays umożliwia odkrywanie wysp swoim własnym tempem. Nawigacja z punktem docelowym w zasięgu wzroku, spokojne morze i wiele odosobnionych miejsc do postoju na kotwicy to tylko niektóre z atrakcji przyciągających w te rejony. Żeglowanie tutaj nie wymaga wielkiego doświadczenia.

Występują tu wody pływowe ze skokami do czterech metrów. Siła prądu osiąga około trzech węzłów. Między styczniem a marcem mogą występować lekkie deszcze tropikalne. Prędkość wiatru waha się między 10 – 25 węzłów, natomiast temperatura osiąga od 23 do 30°C.

By zapewnić Państwu najlepszą jakość usług, wyposażyliśmy wszystkie jachty w jak najlepszy sposób, by zapewnić komfort i wygodę. Państwu pozostało już tylko zrelaksować się na jachcie i cieszyć się wakacjami z rodziną i przyjaciółmi.

Najciekawsze w Whitsundays

Wakacje na jachcie w Whitsundays łączą w sobie spokojną żeglugę oraz pełny pakiet atrakcji na brzegu, co pozwala żeglarzom doświadczyć australijskiego stylu życia oraz nowoczesnej kuchni australijskiej.

Dostępne jednostki

« 1 2
Model Typ    
Jachty żagloweBeneteau 41szczegółyzapytaj o dostępność
Jachty żagloweBeneteau 43 - 3szczegółyzapytaj o dostępność
Jachty żagloweBeneteau 43 - 4szczegółyzapytaj o dostępność
Jachty żagloweJeanneau 36i - 2szczegółyzapytaj o dostępność
Jachty żagloweJeanneau 36i - 3szczegółyzapytaj o dostępność
Jachty żagloweJeanneau 39iszczegółyzapytaj o dostępność
Jachty żagloweJeanneau 44i - 3szczegółyzapytaj o dostępność
Jachty żagloweJeanneau 44i - 4szczegółyzapytaj o dostępność
Jachty żagloweJeanneau 49iszczegółyzapytaj o dostępność
Jachty żagloweJeanneau 53szczegółyzapytaj o dostępność
Jachty żagloweLagoon 380szczegółyzapytaj o dostępność
Jachty żagloweLagoon 410szczegółyzapytaj o dostępność
« 1 2