Noworoczna wyprawa Yachting & Discover Seychelles 2013/2014

Terminy
Rejs Noworoczny: 27 grudzień - 7 stycznia
Ferie zimowe: do ustalenia
 

INFORMACJE PODSTAWOWE
Zapraszamy na 12-dniowy pobyt na Seszelach, archipelagu 115 wysp tworzących unikalną republikę szczęścia. Program wyprawy jest kombinacją żeglowania na luksusowym katamaranie oraz pobytu na 3 głównych wyspach archipelagu (Mahe, Praslin, La Digue) wraz z okalającymi je wysepkami i rafami. Celem wyprawy jest  poznanie prawdziwych Seszeli za sprawą naszych rezydentów, którym dużo radości sprawia dzielenie się swoją kreolską pasją.

YACHTING
Noc na kotwicy przy plaży, gdzie przez cały dzień nie było nikogo oprócz nas, jest czymś absolutnie magicznym… Pięć dni na kotwicowiskach najpiękniejszych plaż pozwoli nacieszyć się wyspami z wody przed zejściem w ciągu dnia na ląd. Do dyspozycji mamy luksusowe katamarany z czterema dwuosobowymi kajutami z łazienkami, przestronnym salonem zewnętrznym i wewnętrznym, kuchnią i pontonem. Osoby z talentami kulinarnymi są szczególnie mile widziane ponieważ w trakcie żeglugi będziemy najczęściej gotować sobie sami. Do dyspozycji będziemy mieli świeże ryby, owoce, curry, rum Takamaka i piwo Seybrew. Nad całością żeglugi czuwać będzie polski skipper.

DISCOVER
Gdy już zejdziemy na ląd, na Seszelach czeka nas eksploracja trzech głównych wysp archipelagu centralnego. Zakwaterowani będziemy w miejscach położonych na samej plaży na wyspie Mahe (Coral Strand Hotel przy plaży Beau Vallon) oraz na wyspie Praslin (Hirondel przy plaży Cote D’Or). W programie całodniowa wyprawa na wyspę La Digue (lokalnym szkunerem) i z powrotem na nocleg na Praslin. Przed nami snorkeling, open water diving, big game fishing, rajd otwartymi jeepami, zwiedzanie ‘Raju Pierwotnego’ Valle de Mai lub po prostu pojedziemy na pustą plażę lokalnym autobusem z miejscowymi, spróbujemy frykasów w kreolskim spożywczaku i pójdziemy na najlepszą dyskotekę dla Kreoli - kto lubi reggae, rasta i sega będzie wniebowzięty! Seszele to niesamowity koloryt!

JACHT
Rejsy organizujemy na katamaranach, których wielkość zależy od liczebności załogi. Najwygodniej, gdy jacht posiada 4 dwuosobowe kabiny, przynajmniej 2 łazienki z prysznicem, a przestronny salon z panoramicznym widokiem 360° daje poczucie komfortu i swobody.

WARUNKI UDZIAŁU
Cena wypoczynkowo objazdowej wyprawy noworocznej Yachting & Discover Seychelles w sezonie 2013/2014 to €150/dzień/osobę. Zapraszamy do kontaktu z nami w celu zaplanowania pobytu na jak najdogodniejszych warunkach. Tel. 606 906 210 lub email: info@yachtingholidays.pl.

W cenie zawiera się:
1/ 7 dniowy rejs luksusowym katamaranem żaglowym
2/ 4 noclegi ze śniadaniem w hotelach zlokalizowanych na plaży na wyspach Mahe i Praslin
4/ transfery na miejscu (lotnisko-hotel-port-hotel-lotnisko)
5/ 24h opieka kreolskojęzycznego Polaka

Kalkulacja nie zawiera przelotu, wyżywienia na jachcie oraz opcjonalnych atrakcji, których łączny maksymalny koszt zwykle zamyka się kwotą 320 EUR/osobę. Opcjonalność niektórych punktów programu daje możliwość chwilowego odłączenia się od grupy, jeśli jest taka wola klienta.
Zaplanuj z nami swój pobyt w raju o dostępność

Pozostałe rejsy

Nowy rok na Karaibach - Martynika 2013/2014

Nowy rok na Karaibach - Martynika 2013/2014

Przygotowaliśmy dla Państwa rajską propozycję spędzenia Nowego Roku na Karaibach, gdzie tylko słońce, woda, piach, no i rum.

Zobacz więcej
Karaiby! Dwutygodniowe safari dla miłośników kitesurfingu w krainie wiecznego luzu.

Karaiby! Dwutygodniowe safari dla miłośników kitesurfingu w krainie wiecznego luzu.

Karaibska wyprawa po Grenadynach dla doświadczonych miłośników kitesurfingu. Katamaran będzie służył jako hotel, środek transportu, restauracja i bar. W trakcie rejsu odwiedzimy najlepsze spoty w regionie.

Zobacz więcej
Single Malt Gentleman Cruise - Szkocja 2014

Single Malt Gentleman Cruise - Szkocja 2014

Wszystkim zakochanym Panom, lub tym którzy poszukują, proponujemy wyprawić się w rejs do Szkocji, tropem legendarnych destylarni. Tu uroki jedynego w swoim rodzaju krajobrazu, surowy klimat, zapach morza i odpowiednie 'przyprawy' zamyka się w becz

Zobacz więcej